Členství v klubu

Členství v klubu

Vážení zákazníci,

naše knihkupectví vám nabízí členství v KLUBU FRYČOVA KNIHKUPECTVÍ, protože chceme ocenit vaši zákaznickou věrnost a stálost i každý váš nákup v našem knihkupectví.

Členem tohoto klubu se může velmi snadno stát každý z vás. Stačí v našem knihkupectví vzít přihlášku, vyplnit ji a na stejném místě ji i odevzdat, nebo můžete použít náš registrační formulář. Jakmile se zaregistrujete, dostanete zákaznické číslo a zákaznickou kartu. Tím se stáváte členem klubu. Podpisem přihlášky dáváte souhlas k použití Vámi uvedených osobních údajů výhradně pro potřeby Klubu Fryčova knihkupectví.

OBDOBÍNÁKUPYUPLATNĚNÍ SLEVY
I.leden–březenduben–červen
II.duben–červenčervenec–září
III.červenec–záříříjen–prosinec
IV.říjen–prosinecleden–březen

Členství v KLUBU FRYČOVA KNIHKUPECTVÍ k ničemu nezavazuje, pouze nám umožní spravedlivě ocenit vaši zákaznickou přízeň. Každý váš nákup, respektive každá částka, kterou u nás utratíte, bude zaregistrována a po uplynutí tříměsíčního období vyhodnocena. V následujícím období vám bude na „členský“ účet připsána částka k nákupu knih v hodnotě 10% z výsledné částky za předchozí období. Tuto poukázku musíte vyčerpat jednorázově do konce dalšího období. Sleva platí na veškerý sortiment knihkupectví. Tato sleva neplatí v antikvariátu. Sleva vám bude poskytnuta po předložení členské karty.

registrační formulář

Členem tohoto klubu se může velmi snadno stát každý z vás. Členství v klubu k ničemu nezavazuje, pouze nám umožní spravedlivě ocenit vaši zákaznickou přízeň.